strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualno¶ci
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Pisz± o nas
Wywiady
Zarz±d klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka







+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862





Patronat medialny


 



Klasa okręgowa 2009/2010,grupa opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa Mecze Punktów Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. LZS Ligota Turawska 30 80 25 5 0 91-16 13 2 0 54-6 12 3 0 37-10
2. Rolnik Wierzbica Górna 30 77 25 2 3 100-19 13 1 1 55-10 12 1 2 45-9
3. LZS Mechnice 30 67 22 1 7 88-40 12 1 2 55-21 10 0 5 33-19
4. LZS Pro¶lice 30 54 17 3 10 88-62 10 3 2 50-26 7 0 8 38-36
5. Orzeł ¬linice 30 49 15 4 11 55-41 8 2 5 24-14 7 2 6 31-27
6. LZS Sławice 30 45 14 3 13 53-53 7 1 6 30-27 7 2 6 23-26
7. Unia Kolonowskie 30 44 14 2 14 45-46 8 1 6 25-21 6 1 8 20-25
8. ZKS Górażdże 30 38 12 2 16 43-52 9 1 5 28-20 3 1 11 15-32
9. Motor Praszka 30 37 10 7 13 41-45 5 3 7 15-20 5 4 6 26-25
10. LZS Grodziec 30 36 11 3 16 30-63 8 1 6 17-27 3 2 10 13-36
11. LZS Przywory 30 36 11 3 16 47-72 6 3 6 28-32 5 0 10 19-40
12. ¬ródło Kro¶nica 30 36 11 3 16 48-50 6 1 8 23-24 5 2 8 25-26
13. Piast Gorzów ¦l±ski 30 28 8 4 18 41-70 5 3 7 26-33 3 1 10 15-40
14. Victoria Dobrzyń 30 27 6 9 15 42-67 4 4 7 26-29 2 5 8 16-38
15. Pogoń Łosiów 30 18 5 3 22 29-93 4 0 11 21- 43 1 3 11 8-50
16. Małapanew Ozimek 30 15 3 6 21 25-77 1 3 11 8-28 2 3 10 17-49



Terminarz


Kolejka 1

LZS Sławice 0-0 Małapanew Ozimek 08.08.2009r.
ZKS Górażdże 0-1 LZS Ligota Turawska 26.08.2009r.
Motor Praszka 0-0 Victoria Dobrzyń 08.08.2009r.
Rolnik Wierzbica Górna 3-0 LZS Przywory 09.08.2009r.
¬ródło Kro¶nica 2-1 Pogoń Łosiów 19.08.2009r.
LZS Grodziec 4-2 LZS Pro¶lice 21.11.2009r.
Piast Gorzów ¦l±ski 1-2 LZS Mechnice 08.08.2009r.
Unia Kolonowskie 0-1 Orzeł ¬lenice 09.08.2009r.

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Małapanew Ozimek 1-1 Orzeł ¬linice
LZS Mechnice 3-1 Unia Kolonowskie
LZS Pro¶lice 4-2 Piast Gorzów ¦l±ski
Pogoń Łosiów 1-4 LZS Grodziec
LZS Przywory 1-1 ¬ródło Kro¶nica
Victoria Dobrzyń 0-3 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Ligota Turawska 2-0 Motor Praszka 16.08.2009r. 17.00
LZS Sławice 1-0 ZKS Górażdże

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

ZKS Górażdże 5-1 Małapanew Ozimek
Motor Praszka 0-1 LZS Sławice
Rolnik Wierzbica Górna 0-0 LZS Ligota Turawska
¬ródło Kro¶nica 2-2 Victoria Dobrzyń
LZS Grodziec 1-0 LZS Przywory
Piast Gorzów ¦l±ski 4-0 Pogoń Łosiów
Unia Kolonowskie 2-7 LZS Pro¶lice
Orzeł ¬linice 0-2 LZS Mechnice

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Małapanew Ozimek 1-4 LZS Mechnice
LZS Pro¶lice 3-2 Orzeł ¬linice
Pogoń Łosiów 0-2 Unia Kolonowskie
LZS Przywory 1-2 Piast Gorzów ¦l±ski
Victoria Dobrzyń 2-2 LZS Grodziec
LZS Ligota Turawska 1-0 ¬ródło Ko¶nica
LZS Sławice 1-2 Rolnik Wierzbica Górna
ZKS Górażdże 4-3 Motor Praszka 29.08.2009r. 17.00

Kolejka 5 - 5-6 wrze¶nia

Motor Praszka 3-1 Małapanew Ozimek
Rolnik Wierzbica Górna 4-0 ZKS Górażdże
¬ródło Kro¶nica 1-0 LZS Sławice
LZS Grodziec 0-3 LZS Ligota Turawska
Piast Gorzów ¦l±ski 1-1 Victoria Dobrzyń
Unia Kolonowskie 3-0 LZS Przywory
Orzeł ¬linice 1-1 Pogoń Łosiów
LZS Mechnice 6-1 LZS Pro¶lice

Kolejka 6 - 12-13 wrze¶nia

Małapanew Ozimek 0-3 LZS Pro¶lice
Pogoń Łosiów 2-4 LZS Mechnice
LZS Przywory 0-7 Orzeł ¬linice
Victoria Dobrzyń 0-2 Unia Kolonowskie
LZS Ligota Turawska 6-0 Piast Gorzów ¦l±ski
LZS Sławice 5-0 LZS Grodziec
ZKS Górażdże 2-1 ¬ródło Kro¶nica
Motor Praszka 0-2
(0-0)
Rolnik Wierzbica Górna 12.09.2009r. 16.00

Kolejka 7

Rolnik Wierzbica Górna 4-0 Małapanew Ozimek
¬ródło Kro¶nica 2-4
(0-1)
Motor Praszka 19.09.2009r. 16.00
LZS Grodziec 0-2 ZKS Górażdże
Piast Gorzów ¦l±ski 0-2 LZS Sławice
Unia Kolonowskie 0-3 LZS Ligota Turawska
Orzeł ¬linice 1-1 Victoria Dobrzyń
LZS Mechnice 7-0 LZS Przywory
LZS Pro¶lice 7-1 Pogoń Łosiów

Kolejka 8

Małapanew Ozimek 0-1 Pogoń Łosiów
LZS Przywory 1-5 LZS Pro¶lice
Victoria Dobrzyń 3-1 LZS Mechnice
LZS Ligota Turawska 3-1 Orzeł ¬linice
LZS Sławice 2-0 Unia Kolonowskie
ZKS Górażdże 2-0 Piast Gorzów ¦l±ski
Motor Praszka 0-2 LZS Grodziec 26.09.2009r. 16.00
Rolnik Wierzbica Górna 4-2 ¬ródło Kro¶nica

Kolejka 9 -

¬ródło Kro¶nica 1-0 Małapanew Ozimek
LZS Grodziec 2-1 Rolnik Wierzbica Górna
Piast Gorzów ¦l±ski 1-1
(1-1)
Motor Praszka 3.10.2009r. 15.00
Unia Kolonowskie 2-0 ZKS Górażdże
Orzeł ¬linice 3-1 LZS Sławice
LZS Mechnice 1-1 LZS Ligota Turawska
LZS Pro¶lice 5-0 Victoria Dobrzyń
Pogoń Łosiów 1-3 LZS Przywory

Kolejka 10

Małapanew Ozimek 0-2 LZS Przywory
Victoria Dobrzyń 1-1 Pogoń Łosiów
LZS Ligota Turawska 3-2 LZS Pro¶lice
LZS Sławice 0-5 LZS Mechnice
ZKS Górażdże 0-1 Orzeł ¬linice
Motor Praszka 3-1
(2-0)
Unia Kolonowskie 10.10.2009r. 15.00
Rolnik Wierzbica Górna 4-0 Piast Gorzów ¦l±ski
¬ródło Kro¶nica 0-2 LZS Grodziec

Kolejka 11

LZS Grodziec 0-3 Małapanew Ozimek
Piast Gorzów ¦l±ski 0-3 ¬ródło Kro¶nica
Unia Kolonowskie 2-1 Rolnik Wierzbica Górna
Orzeł ¬linice 0-2 Motor Praszka 17.10.2009r. 15.00
LZS Mechnice 3-2 ZKS Górażdże
LZS Pro¶lice 1-1 LZS Sławice
Pogoń Łosiów 0-6 LZS Ligota Turawska
LZS Przywory 0-1 Victoria Dobrzyń

Kolejka 12

Małapanew Ozimek 0-0 Victoria Dobrzyń
LZS Ligota Turawska 3-0 LZS Przywory
LZS Sławice 2-1 Pogoń Łosiów
ZKS Górażdże 3-1 LZS Pro¶lice
Motor Praszka 0-2 LZS Mechnice 24.10.2009r. 15.00
Rolnik Wierzbica Górna 2-1 Orzeł ¬linice
¬ródło Kro¶nica 0-3 Unia Kolonowskie
LZS Grodziec 2-1 Piast Gorzów ¦l±ski

Kolejka 13

Piast Gorzów ¦l±ski 1-1 Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie 1-0 LZS Grodziec
Orzeł ¬linice 2-1 ¬ródło Kro¶nica
LZS Mechnice 0-2 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Pro¶lice 4-4 Motor Praszka 7.11.2009r. 13.00
Pogoń Łosiów 1-3 ZKS Górażdże
LZS Przywory 1-2 LZS Sławice
Victoria Dobrzyń 0-1 LZS Ligota Turawska

Kolejka 14

Małapanew Ozimek 0-2 LZS Ligota Turawska
LZS Sławice 4-2 Victoria Dobrzyń
ZKS Górażdże 5-2 LZS Przywory
Motor Praszka 3-0 Pogoń Łosiów 11.11.2009r. 13.00
Rolnik Wierzbica Górna 1-0 LZS Pro¶lice
¬ródło Kro¶nica 1-3 LZS Mechnice
LZS Grodziec 1-0 Orzeł ¬linice
Piast Gorzów ¦l±ski 1-4 Unia Kolonowskie

Kolejka 15

Unia Kolonowskie 1-2 Małapanew Ozimek
Orzeł Żlinice 3-2 Piast Gorzów ¦l±ski
LZS Mechnice 5-2 LZS Grodziec
LZS Pro¶lice 2-1 ¬ródło Kro¶nica
Pogoń Łosiów 1-7 ROlnik Wierzbica Górna
LZS Przywory 3-0 Motor Praszka 14.11.2009r. 13.00
Victoria Dobrzyń 4-2 ZKS Górażdże
LZS Ligota Turawska 4-1 LZS Sławice

Kolejka 16 ---- w dniach 20.03/21.03.2010r.

Małapanew Ozimek 1-3 LZS Sławice 20.03.2010r. - 14.00
LZS Ligota Turawska 3-0 ZKS Górażdże 20.03.2010r. - 14.00
Victoria Dobrzyn 0-0 Motor Praszka 21.03.2010r. - 14.00
LZS Przywory 1-7 Rolnik Wierzbica Górna 20.03.2010r. - 14.00
Pogoń Łosiów 0-1 ¬ródło Kro¶nica 20.03.2010r. - 14.00
LZS Pro¶lice 2-0 LZS Grodziec 21.03.2010r. - 14.00
LZS Mechnice 2-0 Piast Gorzów ¦l±ski 21.03.2010r. - 14.00
Orzeł ¬linice 3-0 Unia Kolonowskie 20.03.2010r. - 14.00

Kolejka 17 - w dniach 27.03/28.03.2010r.

Orzeł ¬linice 2-1 Małapanew Ozimek 27.03.2010r. - 14.00
Unia Kolonowskie 1-0 LZS Mechnice 28.03.2010r. - 16.00
Piast Gorzów ¦l±ski 3-2 LZS Pro¶lice 27.03.2010r. - 14.00
LZS Grodziec 0-0 Pogoń Łosiów 27.03.2010r. - 14.00
¬ródło Kro¶nica 0-2 LZS Przywory 27.03.2010r. - 14.00
Rolnik Wierzbica Górna 4-1 Victoria Dobrzyń 28.03.2010r. - 16.00
Motor Praszka 0-3 LZS Ligota Turawska 27.03.2010r. - 14.00
ZKS Górażdże 1-1 LZS Sławice 27.03.2010r. - 14.00

Kolejka 18 - w dniach 3.04.2010r. (godz. 12.00)

Małapanew Ozimek 0-1 ZKS Górażdże
LZS Sławice 0-2 Motor Praszka
LZS Ligota Turawska 0-0 Rolnik Wierzbica Górna
Victoria Dobrzyń 2-3 ¬ródło Kro¶nica
LZS Przywory 1-1 LZS Grodziec
Pogoń Łosiów 2-1 Piast Gorzów ¦l±ski
LZS Pro¶lice 1-0 Unia Kolonowskie
LZS Mechnice 3-1 Orzeł ¬linice

Kolejka 19 - w dniach 10.04/11.04.2010r. przełożona na 12.05.2010r.

LZS Mechnice 6-2 Małapanew Ozimek
Orzeł ¬linice 3-0 LZS Pro¶lice
Unia Kolonowskie 5-0 Pogoń Łosiów
Piast Gorzów ¦l±ski 3-2 LZS Przywory
LZS Grodziec 3-1 Victoria Dobrzyń
¬ródło Kro¶nica 1-2 LZS Ligota Turawska
Rolnik Wierzbica Górna 5-3 LZS Sławice
Motor Praszka 1-1 ZKS Górażdże

Kolejka 20 - w dniach 21.04.2010r.

Małapanew Ozimek 0-0 ZKS Motor Praszka
ZKS Górażdże 0-5 Rolnik Wierzbica Górna
LZS Sławice 1-3 ¬ródło Kro¶nica
LZS Ligota Turawska 1-0 LZS Grodziec
Victoria Dobrzyń 2-2 Piast Gorzów ¦l±ski
LZS Przywory 3-1 Unia Kolonowskie
Pogoń Łosiów 0-1 Orzeł ¬linice
LZS Pro¶lice 4-0 LZS Mechnice

Kolejka 21 - w dniach 24.04./25.04.2010r.

LZS Pro¶lice 1-1 Małapanew Ozimek 25.04.2010r. - godz. 16.00
LZS Mechnice 5-1 Pogoń Łosiów 25.04.2010r. - godz. 16.00
Orzeł ¬linice 0-1 LZS Przywory 25.04.2010r. - godz. 16.00
Unia Kolonowskie 3-1 Victoria Dobrzyń 25.04.2010r. - godz. 16.00
Piast Gorzów ¦l±ski 1-3 LZS Ligota Turawska 24.04.2001r. - godz. 16.00
LZS Grodziec 0-1 LZS Sławice 24.04.2010r. - godz. 16.00
¬ródło Kro¶nica 4-1 ZKS Górażdże 24.04.2010r. - godz. 16.00
Rolnik Wierzbica Górna 3-2
(0-1)
Motor Praszka 24.04.2010r. - godz. 15.00

Kolejka 22 - w dniach 1.05./2.05.2010r.

Małapanew Ozimek 2-4 Rolnik Wierzbica Górna 1.05.2010r. - godz. 17.00
Motor Praszka 1-0 ¬ródło Kro¶nica 1.05.2010r. - godz. 17.00
ZKS Górażdże 2-0 LZS Grodziec 1.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Sławice 3-2 Piast Gorzów ¦l±ski 1.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Ligota Turawska 1-1 Unia Kolonowskie 1.05.2010r. - godz. 17.00
Victoria Dobrzyń 2-3 Orzeł ¬linice 2.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Przywory 2-0 LZS Mechnice 1.05.2010r. - godz. 17.00
Pogoń Łosiów 1-2 LZS Pro¶lice 1.05.2010r. - godz. 17.00

Kolejka 23 - 8.05./9.05.2010r.

Pogoń Łosiów 5-2 Małapanew Ozimek 8.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Pro¶lice 7-1 LZS Przywory 9.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Mechnice 2-3 Victoria Dobrzyń 9.05.2010r. - godz. 17.00
Orzeł ¬linice 0-1 Ligota Turawska 8.05.2010r. - godz. 17.00
Unia Kolonowskie 0-1 LZS Sławice 9.05.2010r. - godz. 17.00
Piast Gorzów ¦l±ski 1-0 ZKS Górażdże 8.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Grodziec 0-3 Motor Praszka 8.05.2010r. - godz. 17.00
¬ródło Kro¶nica 0-1 Rolnik Wierzbica Górna 8.05.2010r. - godz. 17.00

Kolejka 24 - w dniach 15.05./16.05.2010r.

Małapanew Ozimek 1-3 ¬ródło Ko¶nica 15.05.2010r. godz. 17.00
Rolnik Wierzbica Górna 7-0 LZS Grodziec 16.05.2010r. godz. 17.00
Motor Praszka 1-0 Piast Gorzów ¦l±ski 15.05.2010r. godz. 17.00
ZKS Górażdże 1-2 Unia Kolonowskie 15.05.2010r. godz. 17.00
LZS Sławice 5-2 Orzeł ¬linice 8.06.2010r. godz. 18.00
LZS Ligota Turawska 4-0 LZS Mechnice 15.05.2010r. godz. 17.00
Victoria Dobrzyń 2-5 LZS Pro¶lice 16.05.2010r. godz. 17.00
LZS Przywory 5-1 Pogoń Łosiów 15.05.2010r. godz. 17.00

Kolejka 25 - w dniu 26.06.2010r.

LZS Przywory 5-1 Małapanew Ozimek 26.06.2010r. - godz. 17.00
Pogoń Łosiów 3-2 Victoria Dobrzyń 26.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Pro¶lice 5-7 LZS Ligota Turawska 26.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Mechnice 4-1 LZS Sławice 26.06.2010r. - godz. 17.00
Orzeł ¬linice 2-0 ZKS Górażdże 26.06.2010r. - godz. 17.00
Unia Kolonowskie 1-0 Motor Praszka 26.06.2010r. - godz. 17.00
Piast Gorzów ¦l±ski 0-5 Rolnik Wierzbica Górna 26.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Grodziec 2-1 ¬ródło Kro¶nica 26.06.2010r. - godz. 17.00

Kolejka 26 - w dniach 29.05./30.05.2010r.

Małapanew Ozimek 1-0 LZS Grodziec 29.05.2010r. - godz. 17.00
¬ródła Kro¶nica 6-1 Piast Gorzów ¦l±ski 29.05.2010r. - godz. 17.00
Rolnik Wierzbica Górna 5-0 Unia Kolonowskie 30.05.2010r. - godz. 17.00
Motor Praszka 1-1 Orzeł ¬linice 29.05.2010r. - godz. 17.00>
ZKS Górażdże 0-1 LZS Mechnice 29.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Sławice 3-5 LZS Pro¶lice 30.05.2010r. - godz. 17.00
LZS Ligota Turawska 5-0 Pogoń Łosiów 29.05.2010r. - godz. 17.00
Victoria Dobrzyń 1-0 LZS Przywory 30.05.2010r. - godz. 17.00

Kolejka 27 - w dniu 2.06.2010r. (godz. 17.30)

Victoria Dobrzyń 5-1 Małapanew Ozimek 2.06.2010r. 17.30
LZS Przywory 2-2 LZS Ligota Turawska 2.06.2010r. 17.30
Pogoń Łosiów 3-2 LZS Sławice 2.06.2010r. 18.00
LZS Pro¶lice 4-2 ZKS Górażdże 2.06.2010r. 17.30
LZS Mechnice 4-2 Motor Praszka 2.06.2010r. 17.30
Orzeł ¬linice 0-1 Rolnik Wierzbica Górna 2.06.2010r. 17.30
Unia Kolonowskie 3-3 ¬ródło Kro¶nica 9.06.2010R.
Piast Gorzów ¦l±ski 4-0 LZS Grodziec 2.06.2010r. 17.30

Kolejka 28 - w dniach 5.06./6.06.2010r.

Małapanew Ozimek 1-2 Piast Gorzów ¦l±ski 5.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Grodziec 2-1 Unia Kolonowskie 5.06.2010r. - godz. 17.00
¬ródło Kro¶nica 1-2 Orzeł ¬linice 5.06.2010r. - godz. 17.00
Rolnik Wierzbica Górna 0-1 LZS Mechnice 6.06.2010r. - godz. 17.00
Motor Praszka 2-3 LZS Pro¶lice 5.06.2010r. - godz. 17.00
ZKS Górażdże 1-0 Pogoń Łosiów 5.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Sławice 6-2 LZS Przywory 5.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Ligota Turawska 8-0 Victoria Dobrzyń 5.06.2010r. - godz. 17.00

Kolejka 29 - w dniach 12.06.2010r.

LZS Ligota Turawska 10-1 Małapanew Ozimek 12.06.2010r. - godz. 17.00
Victoria Dobrzyń 2-3 LZS Sławice 12.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Przywory 2-1 ZKS Górażdże 12.06.2010r. - godz. 17.00
Pogoń Łosiów 1-3 Motor Praszka 12.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Pro¶lice 0-4 Rolnik Wierzbica Górna 12.06.2010r. - godz. 17.00
LZS Mechnice 4-2 ¬ródło Kro¶nica 12.06.2010r. - godz. 17.00
Orzeł ¬linice 4-0 LZS Grodziec 12.06.2010r. - godz. 17.00
Unia Kolonowskie 1-2 Piast Gorzów ¦l±ski 12.06.2010r. - godz. 17.00

Kolejka 30 - w dniu 19.06.2010r. (godz. 17.00)

Małapanew Ozimek 0-2 Unia Kolonowskie
Piast Gorzów ¦l±ski 5-7 Orzeł ¬linice
LZS Grodziec 0-8 LZS Mechnice
¬ródło Ko¶nica 2-0 LZS Pro¶lice
Rolnik Wierzbica Górna 9-0 Pogoń Łosiów
Motor Praszka 0-4 LZS Przywory
ZKS Górażdże 2-1 Victoria Dobrzyń
LZS Sławice 0-3 Ligota Turawska




































































ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-18